€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy dla kobiet od zaraz bez języka zbiory truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2016 22:54

Zatrudnimy kobiety do zbiorów truskawek od zaraz, bez znajomości języka oraz doświadczenia. Sezonowa praca w Niemczech na okres 8 tygodni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca za niewielką opłatą.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca polega na zbieraniu truskawek z krzaczków na polu. Owoce należy zbierać w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Wymagania:

  • oferta jest skierowana głównie do kobiet;
  • sprawne dłonie;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • motywacja;
  • umiejętność wykonywania zadań w grupie;
  • kondycja fizyczna na wysokim poziomie;
  • brak poważnych chorób;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz lub na początku czerwca;
  • 40-60 godzin pracy w tygodniu;
  • wysokie zarobki od 900 do 1500 euro za miesiąc;
  • zakwaterowanie płatne na terenie farmy;
  • cały pakiet wyjazdowy z ubezpieczeniem, odpowiednimi dokumentami, przejazdem do Niemiec wynosi 430 zł.

Aplikacje:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

niemcy@bispol.com

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: „Truskawki Niemcy”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-dla-kobiet/

Nr ogł.: 66573cc9314a6ee

1 odpowiedź aby “Sezonowa praca Niemcy dla kobiet od zaraz bez języka zbiory truskawek 2016”

  1. Grzegorz Kostuch dn. 12 czerwca 2016 @ 12:32

    jestem zainteresowany wyjazdem …pozdrawiam