€ 6-12 tys. PLN brutto/mc

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz 2021 w Jorku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2021 21:06

Bez znajomości języka możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Jorku dla Polaków przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: 6000 – 12000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek w szklarniach;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej;
  • zatrudnienie dla kobiet.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od kobiet ze względów kwaterunkowych;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na sezon 2021;
  • polskojęzyczny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie;
  • pracę na akord przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+49 151 718 26 313

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-2021-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-jork/

Nr ogł.: 96360c0a3b4315bf