€ 9,79 brutto/h

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 21:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Berlinie dla Polaków przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 9,79 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym zbieraniu białych szparagów.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach szparagów;
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • polską umowę tymczasową;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • premie za wydajną pracę;
  • ubezpieczenie pracownika oraz jego rodziny;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności zdalnie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • 100 Eur premii za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: https://link.do/szparagi-berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-berlin-2020/

Nr ogł.: 5405e9f29a92b0ab