€ 14-17€ brutto

Serwisant Turbin Wiatrowych – praca w Niemczech 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 06:47

Aktualne ogłoszenie do podjęcia pracy w Niemczech 2019 na stanowisku serwisanta turbin wiatrowych. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy istniejącej od 1997 r., zajmującej się serwisem oraz budową elektrowni wiatrowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik serwisu turbin wiatrowych

Miejsce pracy: Niemcy oraz pozostałe kraje UE

WYMAGANIA:

j. niemiecki na poziomie podstawowym/ lub j. angielski na poziomie dobrym,
doświadczenie przy serwisie, naprawie turbin wiatrowych – konkretnie przy łopatach wirnika turbiny wiatrowej,
gotowość do pracy w Niemczech oraz innych krajach UE,
prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

naprawa usterek łopat wirnika,
czyszczenie łopat/turbin,
wykonywanie pomiarów uziemień,
obsługa podnośników ruchomych.

Pracownicy pracują w teamach 2-3 osobowych.

Możliwość zjazdów do Polski w systemie:
10 dni pracy w Niemczech, następnie 4 dni wolne.
Jeśli praca jest poza granicami DE, wówczas technicy serwisu pracują około 17 dni, a potem otrzymują 7 dni wolnego-możliwość indywidualnego ustalenia systemu zjazdów do Polski.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

niemiecka umowa o pracę,
wymiar czasu pracy: pełen etat,
wynagrodzenie podstawowe (14-17€ brutto za h)+dieta dzienna,
BEZPŁATNE zakwaterowanie (najczęściej są to hotele 3-gwiazdkowe, pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu),
ubrania robocze i sprzęty zapewnione przez pracodawcę.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu .

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w „klauzuli informacyjnej”.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Brak tagów

wyświetleń: 510, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7685c5998bc674cb