€ 1600-2100€ netto

Rzeźnik-wykrawacz dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 12:31

Również bez znajomości języka od zaraz legalna praca w Niemczech 2019 od zaraz dla rzeźników-wykrawaczy. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Niemiecka firma Starex GmbH poszukuje pracowników.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Rzeźnik- Wykrawacz
Miejsce pracy: Niemcy

-Zapewniamy zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy.

Zakres obowiązków:

– wykrawanie mięsa na taśmie;
– praca za pomocą noża rzeźnickiego.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– stawki uzależnione od umiejętności i stanowiska;
– ubezpieczenie zdrowotne i pełny pakiet socjalny;
– pracę w polskim zespole;
– wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty.

Oczekujemy doświadczenia przy rozbiorze oraz
gotowości do wyjazdu za granicę.
Informacje pod nr.tel: 731-763-580
Cv prosimy przesyłać na adres: biuro.pl@starex-gmbh.eu

wyświetleń: 440, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7535d38483d96e7d