€ 7000-10000 PLN/m-c brutto

Remonty od zaraz praca Niemcy na budowie bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 06:58

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy na budowie z Hanoweru przy remontach oraz wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7000 do 10000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy wykończeniach i remontach
  • poszukiwani są fachowcy na różne stanowiska – murarz, malarz, zbrojarz, glazurnik, monter paneli fotowoltaicznych, betoniarz, glazurnik
  • zadaniem pracownika będzie montaż regipsów, murowanie i tynkowanie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia oraz praktyki zawodowej
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • pracowitość i sumienność
  • własne narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na stałe
  • pracę na legalnych warunkach
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

mario111@europe.com

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 798382560

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-od-zaraz-remonty-wykonczenia-hanower/

Nr ogł.: 4245a6bcff96afd5