€ 12 euro/h brutto

Remonty i wykończenia praca w Niemczech na budowie bez języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 23:43

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • Prace budowlane związane z remontami i zadaniami wykończeniowymi wnętrz. Zadania będą polegać na demontażu starych materiałów – skuwanie kafelków. Osoba zatrudniona zajmuje się gruntowaniem, wyrównywaniem powierzchni, szpachlowaniem, malowanie, układaniem płytek, montażem armatury a także prostymi pracami hydraulicznymi.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • bezproblemowa umiejętność czytania planów budowlanych

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu odpłatnego lokum
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać w wiadomości e-mail na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: wykonczeniairemonty/02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-remontach-i-wykonczeniach-od-zaraz-bez-jezyka-monachium/

wyświetleń: 3080, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 80056b502627ccf5

1 odpowiedź aby “Remonty i wykończenia praca w Niemczech na budowie bez języka od zaraz Monachium”

  1. Witam jestem zaiteresowany praca jeśli jeszcze aktualne proszę o odp pozdrawiam