€ 13,50/h +premia 500€

Przy sprzątaniu autobusów od zaraz Niemcy praca w Düsseldorf bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 19:07

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczy i sprzątaczek. Zatrudnienie w Düsseldorf bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz. + 500 € premii za pracę w warunkach pandemii.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał środki komunikacji miejskiej z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów oraz środków do dezynfekcji;
  • ważne jest dezynfekowanie poręczy i przycisków.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • przestrzeganie norm BHP;
  • chęć wykonywania pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do podjęcia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • środki ochronne;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie ok. 150 – 250 € na mc od osoby;
  • pełny etat;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień (pierwszą będzie można wziąć po pierwszym tygodniu pracy).

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-w-dusseldorf/

Nr ogł.: 5995f9ae47a6c1df