€ 15 brutto/h +dieta

Przy rozbiórkach od zaraz praca Niemcy na budowie bez języka Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2019 17:30

Do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Kolonii z zakwaterowaniem organizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowy.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz. + dieta 25 Eur dziennie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wykonywanie prac pomocniczych przy rozbiórce biurowca na przedmieściach Kolonii;
  • demontowanie okien, drzwi, armatury, skuwanie płytek oraz burzenie ścian itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na minimum 10 tygodni;
  • mile widziane będzie posiadanie własnego obuwia ochronnego z metalowymi noskami;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę na 10 tygodni, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pensja wypłacana zgodnie z umową;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 10 Eur dziennie w hotelu robotniczym;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: “Niemcy praca przy rozbiórkach – imię i nazwisko”.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 7255cf11e4451cc1

1 odpowiedź na “Przy rozbiórkach od zaraz praca Niemcy na budowie bez języka Köln 2019”

  1. Witam chciałem się zapytać czy praca jest aktualna