€ 2250 - 2650 brutto/mc

Przy produkcji kosmetyków bez języka Niemcy praca od zaraz 2022 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 22:00

Fabryka z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2650 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługa urządzeń;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • wykładanie pustych opakowań do napełnienia;
  • zdejmowanie produktów z linii itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienność
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie kadrowe i administracyjne;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € za pokój albo 150 € za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 400 € na mc dla par;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/04/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

Nr ogł.: 1762659a361855d