€ 11,25 brutto/h

Przy pakowaniu zegarków od zaraz praca Niemcy dla par bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2019 19:44

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie dla par w Kolonii bez znajomości języka z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości bardzo delikatnych produktów biżuteryjnych oraz zegarków;
  • zadaniem pracownika jest przecieranie specjalną ściereczką produktów oraz kontrolowanie, czy nie mają rys, a później wkładania ich do opakowań razem z kartą gwarancyjną i certyfikatem.

Wymagania:

  • bez problemów zdrowotnych oraz nałogów;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • podnoszenie kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia;
  • darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:  arbeitbeiuns@fastmail.de z numerem referencyjnym: pz/k/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 707, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3505ce409cf9d4c4