€ 1850 brutto mc

Przy pakowaniu perfum praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2019 20:53

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Oferta 2019 dla pakowaczy bez znajomości języka w Kolonii. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy w pozycji siedzącej przy ręcznym pakowaniu flakonów perfum;
  • wykonywanie pracy na jednym z etapów – np. składanie pudełek, foliowanie, wkładanie do środka ulotek itp.

Wymagania:

  • samodzielność, pracowitość;
  • zaangażowane i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@jo4u.com z podaniem tytułu: „Pakowanie perfum, Kolonia 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-koln-2019/

wyświetleń: 843, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9845d0a3dc25b8a4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.