€ 2900-3600 brutto/mc

Przewóz VIP praca Niemcy kierowca kat.B od zaraz z podstawowym niemieckim, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 listopada 2020 18:56

Dla kierowcy kat.B aktualna od zaraz praca w Niemczech z podstawowym językiem niemieckim. Zatrudnienie w Monachium przy przewozie VIP-ów. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: kierowca kat. B – przewóz VIP-ów.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2900 – 3600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B przy przewozie osób samochodami marki premium, np. Audi A8, Jaguar Xj albo BMW-7;
  • zadaniem będzie także dbanie o odpowiedni komfort pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy z ludźmi;
  • pozytywne nastawienie do ludzi;
  • optymizm;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP oraz dezynfekcja, maseczki, wietrzenie samochodu;
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • solidne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • odznaczanie się wysoką kulturą.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • elastyczny grafik;
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki i bonusy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-vip-ow-w-monachium/

Nr ogł.: 9795fbd400fba00f