€ od 2700 brutto/mc

Przewóz osób bez znajomości języka Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:15

Dla kierowcy kat. B możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie przy przewozie osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • przewożenie osób starszych, niepełnosprawnych albo chorych;
  • czasami zadaniem będzie przewożenie tylko dokumentów;
  • pracodawca zapewnia samochód służbowy;
  • pomaganie w bezpiecznym zajęciu miejsca.

Wymagania:

  • cierpliwość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność i pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz brak punktów karnych;
  • chęć przejścia kursu pierwszej pomocy;
  • nauczenie się podstawowych zwrotów w języku niemieckim jeszcze przed wyjazdem.

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • niemiecką umowę na czas określony z opcją jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 09/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-przewoz-osob-niepelnosprawnych-i-starszych/

Nr ogł.: 1296149fa03dfa2e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.