€ 1750-2100 euro/m-c brutto

Produkcja rowerów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2017 01:38

Możliwość zatrudnienia w fabryce rowerów elektrycznych ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy montażu części.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 1750 do 2100 euro za miesiąc brutto w zależności od kwalifikacji

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu części rowerów na linii produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie również pakowanie, kompletowanie paczek oraz ustawianie na paletach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także kontrolą jakości finalnych produktów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia technicznego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w serwisach rowerów lub wykształcenie elektroniczne
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność na okres 3 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • miejsce do zamieszkania za około 250 euro miesięcznie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • dodatkowo płatna praca w weekendy oraz nadgodziny

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Fabryka rowerów Stuttgart 08.2017” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-przy-montazu-bez-jezyka-stuttgart/

wyświetleń: 1159, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3805971097535d0b

1 odpowiedź aby “Produkcja rowerów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart”

  1. jeastem powaznie zainteresowany oferta panstwa, jak wyglada rekrutacja

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.