€ 12 euro/h brutto

Produkcja napojów od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2017 01:07

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Düsseldorfu na produkcji napojów z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na nadzorowaniu maszyn oraz procesów produkcyjnych napojów energetycznych i izotonicznych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, dostarczanie surowców, pakowanie oraz etykietowanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pozostawienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość zatrudnienia w systemie zmianowym
  • pełna samodzielność
  • gotowość zastosowania się do przepisów BHP

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie w cenie 150 euro, połowę kosztów pokrywa pracodawca
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie możliwość podpisania umowy
  • bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów energetycznych, Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-dusseldorf/

Nr ogł.: 50359804d254312c

2 komentarze aby “Produkcja napojów od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana praca w Niemczech

  2. jestem zainteresowany praca 884824597