€ 1500 euro/mc brutto

Produkcja herbat praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 03:59

Fabryka herbat z siedzibą w Düsseldorfie zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy przygotowywaniu suszu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto

Start: rozpoczęcie do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

  • prace produkcyjne, związane z przygotowaniem mieszanek z suszu
  • precyzyjne odmierzanie składników, mieszkanie
  • kontrolowanie jakości
  • ważenie oraz pakowanie gotowych mieszanek
  • zadania mogą wymagać obsługi maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • zdolność do pracy w dynamicznym tempie
  • bardzo duża dokładność
  • przestrzeganie zasad BHP w pracy z żywnością
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu, miesięczny koszt wynajmu to 200 euro
  • dla par zamieszkanie organizujemy w cenie 300 euro
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja herbatek, Düsseldorf 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

wyświetleń: 2433, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 538571ebb05d494a

9 komentarzy aby “Produkcja herbat praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf”

  1. jestem zainteresowana praca

  2. „Produkcja herbatek, Düsseldorf 2016″ dn. 2 maja 2016 @ 13:28

    Witam jestem zainteresowana praca mam 22 lata. Prosze o podanie e-mial wyśle swoje zdjęcie i Cv.

  3. Paulina Siedlecka dn. 3 maja 2016 @ 17:37

    Jestem zainteresowana oferta tej pracy . Obecnie przebywam w Rzymie . Mój nr kont. +393885868456

  4. Młoda energiczna para gotowa do pracy od zaraz , jesteśmy zainteresowani państwa ofertą prosimy o kontakt 690251339

  5. Magdalena dn. 11 maja 2016 @ 22:40

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt: 789 035 512. Pozdrawiam

  6. witam,jestem zainteresowana oferta pracy. Mam 44 lata wyjechac moge w kazdej chwili prosze o kontakt na nr tel 799 100 087 pozdrawiam

  7. Mateusz Ewa dn. 15 maja 2016 @ 17:06

    Witam! Jesteśmy zainteresowani propozycja pracy u Państwa. Posiadamy aktualne książeczki sanepidoskie, prawo jazdy kategoria B i własny samochód, posiadamy zaświadczenia o niekaralności. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy. Telefon: Mateusz 667308892 Ewa 733707698

  8. Mateusz Ewa dn. 15 maja 2016 @ 17:53

    Proszę o podanie e-maila

  9. witam …jestem zainteresowana Panstwa oferta moj nr tel 690 318 044

Zostaw odpowiedź do magdalena