€ 1900 € brutto/mc

Produkcja ciastek bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 00:07

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz oferta pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla Polaków bez znajomości języka na produkcji ciastek kruchych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 1900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie urządzeń;
  • przygotowywanie składników oraz ciasta;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych wyrobów;
  • wykonywanie zadań związanych z pakowaniem oraz magazynowaniem.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz na 12 miesięcy;
  • mile widziane będzie doświadczenia;
  • zaletą będzie znajomość języka;
  • brak uzależnień;
  • posiadanie badań do celów sanitarnych;
  • przez przyjazdem wykonanie testu na covid-19 albo posiadanie doświadczenia o szczepieniu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalną pracę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy;
  • bardzo dobre zaplecze socjalne w zakładzie, np. prysznice, stołówka, kantyna;
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu trzeba podać informację o dostępności, znajomości języka niemieckiego i doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Produkcja ciastek Drezno, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-ciastek-bez-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-drezna/

Nr ogł.: 2405fe19edf85e0c

Linki sponsorowane

2 komentarze aby “Produkcja ciastek bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Dreźnie”

  1. Wieslaw64 dn. 29 grudnia 2020 @ 14:05

    Wróciłem z uk , i pracowałem przez 9.5 roku na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych oraz okazjonalnie przy pakowaniu ciastek w firmie Walkers shortbread Company w Szkocji, posiadam list referencyjny od pracodawcy oraz można się skontaktować z firmą w celu potwierdzenia moich kwalifikacji , oraz zaangażowania , z zawodu jestem mistrzem cukiernikiem, więc praca w tego typu zawodzie nie jest mi obce, mam 56 lat, z poważaniem Wiesław Ostrowski- język angielski komunikatywny

  2. KingaB991 dn. 3 stycznia 2021 @ 18:19

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy i chciałabym aplikować razem z moim partnerem.
    Proszę o przesłanie adresu pod który mogłabym wysłać CV.
    Oboje mówimy biegle po angielsku.
    Pozdrawiam,
    Kinga Behrendt