€ 9,88

Pracownik produkcji pakowanie mięsa praca w Niemczech bez języka od zaraz, Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2020 11:04

Firma z Rostock poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej. Mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B.

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,88€ brutto/h – zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 €/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Nie wymagamy znajomości języka niem.!

opole@cp-personal.com

wyświetleń: 367, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5115f3e6d5019d74