€ 9,88€ brutto/h

Pracownik produkcji pakowanie mięsa Niemcy praca bez języka od zaraz, Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2020 11:53

Firma z Rostock poszukuje od zaraz pracowników produkcji również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa wieprzowego na linii produkcyjnej.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – bez znajomości języka – Niemcy

Miejsce pracy w okolicach Rostocku

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,88€ brutto/h – zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 €/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Nie wymagamy znajomości języka niem.!

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 505 865 179
kp@cp-personal.com

wyświetleń: 339, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9645f33ce73665ef