€ 15 brutto/h

Praca w Niemczech z podstawowym językiem sprzątanie mieszkań od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 17:23

Do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczy-sprzątaczek z podstawowym niemieckim. Zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie, a także dbanie o porządek w domach i mieszkaniach;
  • wykonywanie różnych zadań w zależności od wymagań klienta.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami;
  • schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • dopłata do korzystania z własnego samochodu w celu dojeżdżania do pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w jeżyku polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-2021-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-kolonia/

wyświetleń: 326, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 57960d1f45e7e25d