€ 10,40 za godzinę brutto

Praca w Niemczech pakowanie ciastek Düsseldorf dla par od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 września 2016 22:19

Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Düsseldorfie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz na linii produkcyjnej

Miejsce: Düsseldorf

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,40 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • prasa stojąca na linii produkcyjnej zgodnie z zasadami BHP
  • układanie ciastek w odpowiednich ilościach do opakowań i zapakowywanie ich przy użyciu maszyn
  • nieustanne pilnowanie jakości i usuwanie ciastek nie spełniających norm

Wymagania:

  • efektywność i szybkość pracy
  • zręczność
  • dostępność na terenie Niemiec
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • zdolność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • szkolenie na stanowisku pracy
  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę
  • pracę skierowaną dla par bez znajomości niemieckiego
  • legalną umowę i ubezpieczenie pracownicze
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w załatwianiu potrzebnych dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz cv, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-ciastek09/2016”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 2449, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 68257dab692114c2

5 komentarzy aby “Praca w Niemczech pakowanie ciastek Düsseldorf dla par od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany z dziewczyną od zaraz nawet Nr 693672119

  2. jesteśmy za interesowani pracom pakowanie ciastek

  3. Jestem zaintersowana z chlopakiem nawt od zaraz

  4. Witam.Wraz z moim partnerem byli byśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Prosimy o kontakt jeśli oferta jest dalej aktualna na nr:504 480 070