€ 700.00

Praca w Niemczech opiekunka osób starszych bez języka do seniora, Herdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Herdorf
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 06:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
fotka

Bez znajomości języka możliwość podjęcia pracy w Niemczech na terenie Herdorf jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad seniorem w wieku 86 lat.

Miejsce pracy: Niemcy ,Herdorf 57562 – nr oferty: 232/06
Termin wyjazdu: od 20.06.2017
Wynagrodzenie: 700 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pan, lat 86, o wadze 90 kg i wzroście 180 cm. Senior porusza się samodzielnie prz pomocy balkonika, a czasami również przy pomocy wózka inwalidzkiego. Pan jest częściowo inkontynentny. Podopieczny choruje na początkującą demencję i zakrzepicę krwi. Wymaga pomocy w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Pan chętnie czyta i ogląda telewizję. Mile widziane prawo jazdy. Samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów. Dla opiekunki własny pokój z internetem.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
bez znajomości języka
doświadczenie w opiece
prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM
CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !
JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com
tel: 576 115 628
– wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00

wyświetleń: 667, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7355934eae481c4b