€ 850.00

Praca w Niemczech opiekuna osób starszych dla Pani z Edesheim (j.podstawowy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Edesheim
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2017 03:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
fotka

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie na terenie Edesheim z podstawowym językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Niemcy , Edesheim 67483 nr oferty: 41
Termin wyjazdu: od 27.02.2017
Wynagrodzenie: 850 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani 91 lat, o wadze 87kg. Pani ma problemy z chodzeniem i ze słuchem, jest inkontynentna (II gr. Inwalidzka) Nie trzeba wstawać w nocy. Do obowiązków opiekunki należy pomoc w czynnościach dnia codziennego np. pomoc w ubieraniu, myciu oraz prowadzenie domu. Podopieczna mieszka w małej miejscowości oddalonej 8km od centrum. Pani spaceruje przy rolatorze. Aktywne spędzanie czasu z podopieczną. Do domu przychodzą pielęgniarki.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język podstawowy
doświadczenie w opiece nad osobą starszą
referencje jako dodatkowy atut

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Ubezpieczenia dla członków rodziny
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel. 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy

wyświetleń: 997, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 75658981b007086d