€ 12 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów bez znajomości języka 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 04:39

Opcja dobrze płatnej pracy w Niemczech 2017 przy sprzątaniu tramwajów i autobusów na zajezdni. Zatrudnienie możliwe w Stuttgarcie od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu w nocy autobusów i tramwajów znajdujących się na zajezdni
  • do obowiązków będzie należało mycie podłóg, pranie tapicerki, wynoszenie śmieci, mycie szyb oraz dezynfekowanie poręczy

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • pracowitość i sumienność
  • dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Niemiec
  • gotowość wypracowywania nadgodzin
  • świetne zorganizowanie
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy od zaraz
  • możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • zakwaterowanie w cenie 150-200 euro za miesiąc w zależności od standardu lokum

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-stuttgart/

wyświetleń: 1461, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 27058de815592ac5

5 komentarzy aby “Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów bez znajomości języka 2017 Stuttgart”

  1. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

  2. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy moj tel.w Polsce 739610937 lub wojtek.rybkowski@onet.pl poz.Wojtek Ustka

  3. Witam jestem zainteresowany oferta 537-457-011 pozdrawiam

  4. Witam posiadam doświadczenie w sprzątaniu autobusów szybko się uczę mogę wyjechać własnym samochodem. Kontakt e-mail : dariuszjachymczak@wp.pl tel. 519635654

  5. jestem zainteresowany tą pracą tel 694 678 989

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.