€ 16,50 EUR/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala lotnisko Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 19:10

Rekrutacja do pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu terminala na lotnisku w Düsseldorf. Zatrudnienie z podstawowym językiem niemieckim oraz zorganizowanym przez pracodawcę zakwaterowaniem.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Stawka za godzinę: 16,50 EUR.

Start: pilne!

Wakaty: 6.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie terminala lotniska;
  • dbanie o część restauracyjną, toalety;
  • wynoszenie odpadów;
  • odnoszenie tacek;
  • mycie podłóg, odkurzanie;
  • reagowanie, kiedy coś się wyleje itp.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • doświadczenie przy sprzątaniu;
  • podstawowy język niemiecki;
  • preferowane osoby bez uzależnień;
  • gotowość do pracy w zespole;
  • kultura osobista, uśmiech;
  • schludny wygląd;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę 3-zmianową;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie od osoby;
  • dla osób, które będą miały przedłużoną umowę zapewniamy wsparcie w organizacji zakwaterowania.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji, najlepiej w języku niemieckim, pod adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: „sprzątanie na lotnisku, Düsseldorf 11/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-terminala-na-lotnisku-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 3555bec1c7cbead6