€ 12 euro za godzinę brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu luksusowych domów Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 lipca 2016 20:55

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu luksusowych domów na terenie Dortmundu. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego. Poszukiwane osoby dokładne i kulturalne.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • dokładne sprzątanie apartamentów oraz luksusowych domów;
  • praca wykonywana jest głównie u stałych klientów firmy;
  • klienci są bardzo wymagający – sprzątanie musi być bardzo wysokiej jakości, prace powinny być wykonywane z najwyższym poczuciem estetyki.

Oczekiwania:

  • bardzo duża dokładność i nastawienie na jak najlepszą jakość sprzątania;
  • niekaralność potwierdzona zaświadczeniem;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • dyskrecja i odpowiednie podejście;
  • prawo jazdy kat.B;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • schludny wygląd;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na nowym stanowisku;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania – pracodawca dopłaca 150 euro miesięcznie do czynszu;
  • początkowo pracę z pomocą i pod nadzorem innego pracownika;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • legalne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem w językach polskim i angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie: „Sprzątanie apartamentów, imię i nazwisko”

W aplikacji powinny znaleźć się informacje na temat doświadczenia, dyspozycyjności i stopnia znajomości języka.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-luksusowych-domow-i-mieszkan-dortmund/

wyświetleń: 1980, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 521577bd71887467

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu luksusowych domów Dortmund”

  1. Jestem zainteresowana wraz z partnerem tym ogłoszeniem pracy. Proszę o pilny kontakt tel. 500 146 765