€ 14,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 07:02

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Duisburgu przy sprzątaniu galerii handlowej.

Stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu części ogólnodostępnych w galerii handlowej
  • zadaniem pracownika będzie maszynowe mycie podłóg, czyszczenie toalet, opróżnianie koszy na śmieci, uzupełnianie środków do higieny, itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak spóźnień
  • uczciwość
  • status osoby niekaranej
  • dobre nastawienie
  • sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w oparciu o legalną umowę
  • szkolenia wdrażające
  • środki oraz narzędzia do pracy
  • pracę z okresem próbnym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie galerii handlowej, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy umieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, ważne jest podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-w-duisburgu/

Nr ogł.: 5755a6bce5a70c9a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.