€ 13,25-16,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów oraz mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 06:56

Aktualna praca w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu. Od zaraz zatrudnimy w Berlinie osoby z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 13,25 euro za godzinę brutto dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę oraz 16,50 dla kandydatów z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprawne kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań klientów
  • do obowiązków będzie należało m.in. wycieranie kurzy, mycie podłóg, czyszczenie łazienki, porządkowanie kuchni, wymiana pościeli oraz dodatkowo płatne prasowanie i mycie okien

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • otwartość i elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z niedrogiego kursu niemieckiego
  • zatrudnienie od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu dla osób pracujących minimum 150 godzin w miesiący
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin/

Nr ogł.: 4345a8509168d76b

2 komentarze aby “Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów oraz mieszkań Berlin”

  1. Proszę o kontakt 510140984

  2. Krzysztof dn. 15 marca 2018 @ 16:47

    Witam !

    Proszę o kontakt . tel 882 783 405. Jesteśmy z żoną poważnie zainteresowani ofertą.

    Pozdrawiam

    Krzysztof

Zostaw odpowiedź do Artur