€ 10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2016 03:43

Zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych w Berlinie. Oferta dla chętnych z podstawową znajomością języka od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie powierzonych mieszkań i domów
  • dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych pomieszczeń
  • wycieranie kurzy, mycie okien, luster oraz innych szklanych powierzchni, dokładne mycie łazienek oraz sprzątanie kuchni
  • odkurzanie
  • wstawianie zmywarek i prania

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazy kat.B
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • duża dokładność, profesjonalizm, szybkość

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach, koszt miesięczny w wysokości ok 200-250 euro będzie odciągany z wynagrodzenia
  • gwarantowane nawet do 180 godzin pracy w miesiącu
  • zwrot kosztów eksploatacyjnych za korzystanie z samochodu prywatnego w celach służbowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy sprzątanie domów i mieszkań

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

wyświetleń: 1463, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 539571ec246c77bc