€ 1640 euro brutto/mc + premie i dodatki

Praca w Niemczech od zaraz produkcja opakowań bez znajomości języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2016 03:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka aktualne od zaraz. Oferta z fabryki w Ulm na produkcji opakowań kartonowych przy kontroli jakości i wdrażaniu poprawek.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Miasto: Ulm

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne przy wydrukach, kontroli jakości, składaniu i pakowaniu
  • inne zadania zlecane przez managera zmiany

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi
  • możliwość pozostania w Niemczech do końca bieżącego roku
  • stosowanie się do zasad BHP i regulaminu fabryki
  • autodyscyplina
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • możliwość podjęcia pracy w Ulm od zaraz

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • rozwój
  • pracę zmianową
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 180 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca na produkcji opakowań, Ulm” na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-jezyka-ulm/

wyświetleń: 2161, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 97357d1e92e3b7a0

4 komentarze aby “Praca w Niemczech od zaraz produkcja opakowań bez znajomości języka Ulm”

  1. Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy(praca na produkcji opakowan Ulm).Prosze o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu 723905611

  2. Jestem zainteresowany państwa oferta pracy praca na produkcji opakowań Ula proszę o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu +48693795920

  3. Mateusz i Paulina dn. 23 września 2016 @ 19:22

    Witam . Wraz z dziewczyną jestesmy zainteresowani tą ofertą pracy. 884 862 401.

  4. Kamil Kasia dn. 30 września 2016 @ 18:38

    Witam . Wraz z Żoną jestesmy zainteresowani tą ofertą pracy Tel.691-497-397