€ 9,50 euro za godzinę brutto

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-kosmetykow-perfumy-przy-tasmie-produkcja

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum, bez znajomości języka. Zatrudnienie u dystrybutora z Dortmundu na legalnych i atrakcyjnych warunkach finansowych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
praca polega na pakowaniu lub przepakowywaniu perfum do nowych pudełek. Osoba zatrudniona zajmuje się również foliowaniem oraz etykietowaniem. Prace te wykonywane są przy specjalnie przeznaczonym do tego stole.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność przestrzegania regulaminów obowiązujących w zakładzie pracy.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w niskiej cenie 100 euro miesięcznie;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • ubezpieczenie i składki;
  • możliwość awansu i nauki nowych rzeczy;
  • przyjazne środowisko pracy i miły zespół.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz krótki opis własnej osoby prosimy przesyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: „Praca w Niemczech przy pakowaniu perfum, Dortmund’.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-od-zaraz-dortmund/

wyświetleń: 1956, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 88257922ff885199

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witamy. Chcielibysmy jechac jako para. Mam 20 lat a moj facet 26. Przeslalismy cv. Prosimy o kontakt 730073232

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.