€ 1550 euro brutto

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji keczupu bez języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 20:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-przetworow-keczup-ketchup2

Fabryka keczupu i przypraw mokrych z Düsseldorf poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji. Oferta bez języka niemieckiego z płatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • dostarczanie odpowiednich składników na linię produkcyjną
  • dbanie o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez kontrolę wskaźników urządzeń
  • obsługa maszyn do mieszania, przecierania oraz podgrzewania składników

Oczekiwania:

  • gotowość do nauki i wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie – niski koszt miesięczny w wynajętych mieszkaniach niedaleko fabryki
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecka umowa o pracę
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca Niemcy na produkcji musztardy, majonezu i sosów, Düsseldorf”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-keczupu-od-zaraz-bez-jezyka/

wyświetleń: 2348, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 70256fd6e24026e0

5 komentarzy aby “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji keczupu bez języka 2016”

  1. praca na produkcji dn. 6 kwietnia 2016 @ 19:03

    jestem zainteresowany ta oferta pracy

  2. Tomasz szarata i iwona dalidowicz dn. 9 kwietnia 2016 @ 11:45

    Jestesmy zaiteresowani i gotowi do pracy nasz nr kontaktowy
    0048537328727
    0048502344263

  3. Iwona dalidowicz dn. 9 kwietnia 2016 @ 11:47

    Jestem zainteresowana tą pracą,mój numer kontaktowy 0048502344263,gotowa od zaraz

  4. Dawid Seński dn. 10 kwietnia 2016 @ 09:39

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o i formacje czy oferta jest nadal aktualna.

  5. Witamy-jestesmy para gotowi do wyjazdu i podjecia pracy od juz-533288476-pozdrawiamy