€ 13 - 16 EUR/h

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 18:52

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na magazynie hurtowni z kosmetykami. Zatrudnienie bez znajomości języka w Kolonii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień klientów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kolonia.

Wakaty: 4.

Stawka godzinowa: 13 – 16 EUR/h, uzgadniane indywidualnie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na magazynie;
  • aktualizacja systemu komputerowego;
  • uzupełnianie i kompletowanie dokumentów;
  • pakowanie i zabezpieczanie zamówień.

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • gotowość do pracy w zespole;
  • chęć nadgodzin;
  • dokładność;
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w działaniu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do osiągania celów.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 260 euro od osoby;
  • możliwość wykupienia obiadów w pracy;
  • ubezpieczenie dla pracowników;
  • osoby chętne mogą wziąć udział w tanich lekcjach języka niemieckiego.

Dla kandydatów:
Aplikacje, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie maila prosimy wpisać: „magazyn drogeryjny, Hamburg 12/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-koln/

wyświetleń: 770, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8585c120ef545e9f