€ od 1500

Praca w Niemczech od zaraz jako niania – opiekunka do dziecka, Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 19:57

W rejonie Hesji poszukiwana od zaraz empatyczna opiekunka dziecięca gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad dzieckiem w wieku 2 lat.

work’n europe jest ważnym filarem działalności grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603). Dla naszego partnera, niemieckiej rodziny, poszukujemy doświadczonej opiekunki, która wesprze ją m.in. w opiece nad 2-letnim dzieckiem.

Niania – Opiekunka do dziecka (m/k)

Opis stanowiska:
• nadzór i opieka nad dzieckiem,
• dbanie o higienę, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wychowanka,
• sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• mile widziane wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne albo doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka czy też niania,
• posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B,
• doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
• komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w grupie,
• miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista,
• miłość do zwierząt i brak alergii na sierść,
• gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• wsparcie na miejscu,
• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.

mateusz.kula@workneurope.com

Brak tagów

wyświetleń: 484, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5485d52659b6a72f

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.