€ 2050-2350 euro miesięcznie brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Köln na produkcji gotowych dań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja dan gotowych lasagne 3

Aktualna propozycja pracy w Niemczech od zaraz, dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka w Kolonii na produkcji dań gotowych. Nie jest wymagane doświadczenie. Zapewniamy wysokie zarobki.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Pensja: 2050-2350 euro brutto miesięcznie.
2050 euro na okresie próbnym, po przedłużeniu umowy 2350 euro.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości;
  • pakowanie produktów;
  • dostarczanie półproduktów na linię produkcyjną;
  • obsługa urządzeń do produkcji po uprzednim szkoleniu;
  • konkretne obowiązki są przydzielane po wstępnym przeszkoleniu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • zdolność do sprawnej pracy w grupie;
  • sumienność i dokładność;
  • samodzielne działanie;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • motywacja do pracy;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie od osoby;
  • dobrze płatne zatrudnienie na uczciwych warunkach.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim, z załączeniem klauzuli zezwalającej na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacji:

W temacie wiadomości należy wpisać: „produkcja-dan-mrozonych09/18”.

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 928, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7725bacc00927b04