€ Atrakcyjna stawka

Praca w Niemczech 2023 na budowie od zaraz jako malarz przy wykończeniach w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2023 12:38

Od zaraz w okolicach Stuttgartu propozycja pracy w Niemczech na budowie dla malarzy przy wykończeniach i remontach obiektów. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Malarz
Miejsce pracy: południowo- zachodnie Niemcy
Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z zawodem malarza
– szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
– malowanie okien, drzwi, fasad
– prace przy dociepleniach
– inne prace wykończeniowe
Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako malarz
– doświadczenie w pracach tapeciarskich
– znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
– mile widziane prawo jazdy
Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
– darmowe zakwaterowanie
– kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem „malarz” pod nr

Dominika ☎️ + 48 570 901 033 job@klaverteam.com
Daria ☎️ +48 577 901 944 daria@klaverteam.com
Kamila ☎️ +48 570 901 414 work@klaverteam.com
Izabela ☎️ +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)

wyświetleń: 261, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29463be5ffc7a3e9