€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie dróg i autostrad od zaraz Fulda dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2016 03:29

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych w mieście Fulda do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • różnego rodzaju prace związane z budową dróg oraz autostrad
  • przeprowadzanie tras dla kabli oraz rur
  • zadania melioracyjne
  • wykonywanie stabilizacji nasypów
  • wyrównywanie powierzchni
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • dyspozycyjność od zaraz
  • praktyczna znajomość zawodu i umiejętność wykonywania zadań związanych z pracami melioracyjnymi i ziemnymi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych a także planów

Zapewniamy:

  • umowę o pracę podpisaną bez pośredników u niemieckiego pracodawcy
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki z możliwością uzyskania premii
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o kontakt mailowy. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • zeitmann.3144330@es-candidate.com

Prosimy o załączenie w aplikacji aktualnego CV ze zdjęciem.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-budowlancow-przy-budowie-drog-i-autostrad-fulda/

wyświetleń: 1453, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 96157fc2e427839b