€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie dla murarza bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 23:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
murarz-mistrz

Polska firma budowlana poszukuje pracowników w charakterze murarzy, bez znajomości języka. Praca w Niemczech, w różnych miastach w zależności od zapotrzebowania.

Stanowisko: murarz budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • wznoszenie ścian z pustaków lub cegieł;
  • robienie mieszanek spajających;
  • inne prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie;
  • znajomość tajników zawodu;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • znajomość języka niemieckiego będzie plusem;
  • dokładność i sumienność;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • praca dla osób w wieku – 25 – 55 lat;
  • mile widziany własny transport do pracy oraz prawo jazdy kat.B.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość dorobienia poprzez nadgodziny;
  • stałe wsparcie polskich koordynatorów;
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich, na czas nieokreślony.

Aplikacje:
Kandydatów zapraszamy do aplikowania poprzez link:

Informujemy, że nawiążemy kontakt jedynie z wybranymi przez nas osobami.

wyświetleń: 1956, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7256ccbce467c36

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.