€ 1,200.00

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych do 81-letniej Pani w Lotte

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lotte
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 07:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
workon+

Od zaraz potrzebna osoba na stanowisko opiekunki osób starszych. Praca w Niemczech w Lotte przy opiece nad seniorką w wieku 81 lat. Podopieczna cierpi na demencję i porusza się samodzielnie.

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekuna /-ki do 81-letniej pani

Miejsce pracy: 49504 Lotte
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Podopieczna:
– 81 lat
– Pflegestufe 3
– demencja (dezorientacja, problemy z komunikacją)
– porusza się samodzielnie, jest bardzo energiczna, lubi spacery
– 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek) uczęszcza na opiekę dzienną (7.30-16.30)

Obowiązki:
pomoc przy kąpieli
wspólne spacery
dbanie o dom

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
empatia

Oferujemy:
wynagrodzenie 1100 – 1200€ netto miesięcznie (w zależności od znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia
bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego (własny pokój z możliwościa podłączenia internetu)
zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie

wyświetleń: 984, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 994590b204438d6b