€ do ustalenia

Praca w Niemczech jako kierowca kat.B jako dostawca pizzy Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Wymagane zakwaterowanie we własnym zakresie
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 03:12

Zatrudnienie w pizzerii z Kolonii dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego na stanowisku kierowcy kat.B. Niemcy praca od zaraz dla dostawcy pizzy.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Rozwożenie pizzy i innych dań przygotowywanych w pizzerii do klientów.
  • Osoba zatrudniona przyjmuje pieniądze i oddaje resztę.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu auta minimum 5 lat
  • odpowiedzialność
  • preferowane osoby z własnym samochodem
  • świetna orientacja w terenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • częściowy zwrot kosztów eksploatacyjnych
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt drogą mailową:

ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1620, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 94355bab0cdba255