€ 2200-2600 EUR/mc

Praca w Niemczech fizyczna od zaraz bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 20:24

Rozpoczynamy rekrutację do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka i doświadczenia jako pomocnik śmieciarza. Oferujemy pomoc w organizacji płatnego miejsca zamieszkania.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200-2600/mc brutto.

Początek pracy: od zaraz.

Opis stanowiska:
jest to praca fizyczna przy odbieraniu odpadów spod domów prywatnych i firm. Pracownik zajmuje się wrzucaniem worków na pakę i podstawianiem koszy do załadunku.

Wymagania:

  • preferowane osoby bez uzależnień;
  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • dokładne wykonywanie pracy;
  • punktualność, niezawodność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w organizacji płatnego zakwaterowania;
  • ubezpieczenie na czas umowy;
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • pomoc przy wszelkich sprawach “papierkowych” i tłumaczeniu dokumentów.
  • niemiecką umowę o pracę.

Dla kandydatów:
CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

zuver-cv@consultant.com z zamieszczeniem dopisku “pomocnikśmieciarza Drezno 2018”.

Prosimy o podanie aktualnych danych kontaktowych w aplikacji, oraz odpowiedniej klauzuli zezwalającej na ich wykorzystanie.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 6705bc8597692df2