€ 1250 euro brutto

Praca w Niemczech dla studentów bez języka od zaraz Bremen roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2015 00:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych bez znajomości języka do roznoszenia ulotek. Oferta do podjęcia od zaraz w Bremen dla studentów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do roznoszenia lub rozdawania ulotek

Lokalizacja: Bremen

Wynagrodzenie: 1250 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Aktualnie obowiązuje dwa projekty do których pracownik może zostać przydzielony: 1 – rozdawanie ulotek w centralnych częściach miasta lub 2 – roznoszenie po ulicach i wrzucanie pakietów reklamowych do skrzynek.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zorganizowanie, wytrzymałość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie odpowiednich kompletów odzieżowych na każdą ewentualność pogodową

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • transport wewnętrzny
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!

wyświetleń: 1613, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 32555fbd48430e9d

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech dla studentów bez języka od zaraz Bremen roznoszenie ulotek”

  1. Witam serdecznie jestem studentka 1go roku informatyki .(zaocznie,online). Mam 40 lat i chetnie podejme prace ulotkarza.
    Jest tez corka 20 lat ,studentka tez informatyki.W kazdej chwili czekamy na oferte od Panstwa . Tel669809596 Polska . Lub e-mail.