€ 1984 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu sal kinowych od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:19

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w Hamburgu przy sprzątaniu kina. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,40 euro za godzinę brutto, co daje miesięcznie około 1984 euro

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w multipleksie
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie sal kinowych po każdym seansie oraz kompleksowo raz dziennie

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 250 euro za samodzielny pokoju lub 150 za 2-osobowy
  • pracę od zaraz na atrakcyjnych warunkach
  • dużą liczbę godzin miesięcznie
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie kina, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-hamburg-z-podstawowym-jezykiem/

wyświetleń: 992, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 60159f79c1e3daeb

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.