€ 8,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par w sklepie wykładanie towaru bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 00:32

Sklep spożywczy z Bremen zatrudni pary do wykładania towaru na półki sklepowe. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • uzupełnianie i porządkowanie towarów na półkach sklepowych
  • dbanie o porządek na magazynie
  • kontrola jakości produktów

Oczekujemy:

  • dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność godzinowa
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnego miejsca zamieszkania w Bremen
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV, aktualnych danych kontaktowych na adres:

Ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 1755, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3995601d3d456e5e

2 komentarze aby “Praca w Niemczech dla par w sklepie wykładanie towaru bez języka Bremen”

  1. Dobry wieczór mam na imię Marcin mam 37 lat i jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy. Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą która lubi pracować w zespole jak i samodzielnie , mam doświadczenie w wykładaniu towaru w hipermarkecie .
    Potrafię pracować szybko i szybko się uczę , posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego ( 1 A ) jak i podstawowy kurs języka angielskiego.
    jeśli jesteście państwo zainteresowani uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  2. Dzień dobry jestem Patryk mam 22 lata i byłbym zainteresowany oferta jestem na Miejscu w Bremen i jestem gotowy podjąć prace od zaraz.Poproszę o kontakt +4915217752020.