€ 8,77 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par w Düsseldorf bez języka pakowanie lodów i mrożonek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Wymagane zakwaterowanie we własnym zakresie
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 02:39

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji przy pakowaniu lodów i mrożonek. Oferta z fabryki w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,77 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoby zatrudnienie będą odpowiedzialne za prace w fabryce przy pakowaniu lodów i mrożonek.
  • Zadania wykonywane będą na hali w bardzo niskiej temperaturze

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • bezproblemowa możliwość zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • pracę dla par
  • początkowo umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia

Uwaga! Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres.

Ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 1645, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 81555d511200e4f0

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech dla par w Düsseldorf bez języka pakowanie lodów i mrożonek”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca w Panstwa firmie .Jezeli to mozliwe to chetnie przyjade z corka 20 lat ,ja natomiast mam 42 lata.Zapraszam do kontaktu 669809596 Izabela Romanowska.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.