€ 1880 brutto mc

Praca w Niemczech 2019 dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 22:28

Dla par oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 przy pakowaniu ciastek w Düsseldorf dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1880 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i powtarzalne praca przy taśmie produkcyjnej;
  • ręczne pakowanie ciastek, wizualna kontrola jakości, obsługa maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, np. foliowanie, zdobienie itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • dostępność od zaraz i chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • próbną umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur od pary + media;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec;
  • rozwój i zdobycie doświadczenia;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/08/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 7165d43192788506