€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji dań gotowych Dortumnd

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2015 14:53

Producent dań gotowych z Dortmundu pilnie poszukuje pracownika na produkcję. Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Dortmund

Start: Pilny!

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h plus bezpłatne zamieszkanie

Obowiązki:

  • Przygotowanie składników do dań gotowych. Mieszanie sosów, mycie i krojenie składników.
    Inne prace np. pakowanie lub kontrola jakości mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wysoka motywacja
  • szybkie tempo pracy
  • punktualność
  • możliwość pracy na zmiany
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • wspólne zamieszkanie w dwuosobowym pokoju wynajętego 3 pokojowego mieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1399, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 20559a8ae6e898e