€ 1,300.00

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Oberkirch 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberkirch
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 marca 2017 00:34
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
fotka

Możliwość pracy w Niemczech od 29 marca 2017 dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Oberkirch przy opiece nad Panią w wieku 85 lat, która mieszka wraz z mężem.

Miejsce pracy: Niemcy, Oberkirch 77704 nr oferty: 56
Termin wyjazdu: od 29.03.2017
Wynagrodzenie: 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Ogólny opis:
Do opieki Pani 85 lat, o wadze 56 kg, która mieszka z mężem 86 lat. Podopieczna choruje na demencję, ma problemy z chodzeniem, porusza się za pomocą rolatora. Ma wysokie ciśnienie, dezorientację w czasie i problemy ze słuchem. Sporadycznie wstaje w nocy. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym (200m2) z ogrodem. Wymagana pomoc w czynnościach dnia codziennego i w czynnościach pielęgnacyjnych (mycie, ubieranie, spacery). W domu nie ma Internetu ani telefonu.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek 50-60 lat )
język dobry
niepaląca
doświadczenie w opiece nad osobą starszą

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Ubezpieczenia dla członków rodziny
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel. 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA

wyświetleń: 679, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 12358bc83b03e974