€ 1800 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu zakupów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2017 01:21

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Berlinie dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka. Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy rozwożeniu zamówionych towarów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro za miesiąc brutto, prowizje za kurs oraz napiwki

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy na zlecenie sklepu spożywczego
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zamówionych produktów do domów klientów zgodnie z ustalonym grafikiem dostaw
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowe auto – oddawanie na myjnię oraz przeglądy

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • brak spóźnień
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • znajomość topografii
  • konieczne jest prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • służbowe auto
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie przez 1 miesiąc za 200 euro miesięcznie, następnie pomoc w znalezieniu lokum
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • szkolenia wprowadzające
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Niemcy praca jako dostawca – kierowcy kat.B, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

wyświetleń: 1018, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 699594445fad5824